O firmie

Spotkanie biznesowe, praca, laptop

Dom Broker – Twój partner w obsłudze nieruchomości

Od wielu lat łączymy sprzedających z kupującymi, pomagając im w bezproblemowej i korzystnej sprzedaży lub w znalezieniu idealnie dopasowanej, atrakcyjnej cenowo nieruchomości.

Spotkanie biznesowe, uścisk dłoni

Partner dewelopera

Współpracującym z nami deweloperom oferujemy kompleksową obsługę, przejmując większość lub nawet całość obowiązków związanych ze sprzedażą domów i mieszkań w budowanych inwestycjach. Stajemy się Twoim zewnętrznym biurem sprzedaży. Prezentujemy oferty, organizujemy dni otwarte, rozmawiamy z zainteresowanymi, przygotowujemy umowy i pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Towarzyszymy klientom także po zakończeniu transakcji. Zapewniamy wsparcie w zakresie obsługi ewentualnych awarii i doradztwo przy pracach remontowych. A Ty zyskujesz więcej czasu na nowe inwestycje.

Rodzina w nowym domu

Partner klienta indywidualnego

Klienci indywidualni mogą liczyć na nasze pełne zaangażowanie i wszechstronną obsługę. Jeśli planujesz sprzedać nieruchomość, pomożemy Ci zwiększyć jej wartość rynkową i atrakcyjność dla nabywców poprzez usługę home stagingu. Jeżeli chcesz kupić dom lub mieszkanie z rynku pierwotnego, otoczymy Cię opieką i będziemy pośredniczyć w kontakcie między Tobą a deweloperem. Z naszą pomocą możesz także korzystnie kupić lub sprzedać działkę albo cały grunt.

Cieszymy się, że możemy Ci towarzyszyć podczas podejmowania życiowych decyzji.